اگر ساختار ماده را جامد ، مایع ، گاز در نظر بگیریم ، میتوان پلاسما را حالت چهارم ماده در نظر گرفت که از حرارت دادن و گرم کردن گاز حاصل میشود. فرایند اثر گذاری دستگاه پلاسما ایجاد بار الکترونی بروی سطح پوست و تبدیل آن از حالت جامد به گاز میباشد که این امر باعث تحریک سلول ها، بازسازی و ترمیم بافت ها در منطقه اعمال شده میگردد و سبب ریزش پوست های ایجاد شده با سلول های پوستی جدید می شود. پلاسما با یونیزایسون گاز میان اپلیکاتور دستگاه و سطح پوست به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و موجب تحریک سلولی مناطق آسیب دیده ،فرایند بازسازی و جواسازی پوست را آغاز مینماید.
پلاسما تراپی یک متد نوین درمانی برای جوانسازی ، زیباسازی ، درمان جوش ، از بین بردن چین و چروک ، کاهش نقاط قرمز پوست ، درمان اسکار آکنه، درمان افتادگی پلک ها ، لیفت بینی و همچنین کاهش لکه ها و خال های پوستی می باشد . پلاسما تراپی کاملا غیر تهاجمی بوده و نیاز به هیچگونه داروی بیهوشی ندارد.
پلاسما ترکیبی سرد و گرم کلادبرست

پلاسما به دو نوع تقسیم بندی میشود:

1 .پلاسما سرد 2 .پلاسما گرم
پلاسمای سرد با ایجاد بار منفی بر روی پوست باعث تحریک سلول ها شده و از پیرشدن سلولها جلوگیری میکند.

پلاسمای گرم با ایجاد حرارت بر روی پوست و نفوذ بار های الکتری به عمق پوست باعث از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست شده و بدن را وادار به تولید سلول های جدید پوستی مینماید.

کاربردهای پلاسما
– استریل محیط
– درمان قارچ
– مراقبت از دندان
– درمان بیماری های پوستی
– درمان زخم های مزمن
– رفع جای جوش و آکنه
– رفع کک مک
– رفع اسکار بخیه
– درمان افتادگی پلک
– لیفت بینی در برخی افراد

 

درمان افتادگی پلک با پلاسماتراپی

بوسیله این دستگاه میتوان ساختار ظریف پلک های چشم را تحریک نمود که بافت های آسیب دیده خود را مجدد بازسازی کنند.پوست های اضافه و شل شده پلک که در معرض پلاسما قرار میگیرند تصعید شده و سلول های جدید پوستی جایگزین آنها میشوند. این موضوع سبب جوانسازی پوست و رفع افتادگی پلک میگردد و شما را از انجام عمل جراحی بی نیاز می نماید.

رفع شوره سر با پلاسما

طبق تحقیقات صورت گرفته با پلاسمای سرد براحتی میتوان شوره سر را کاهش داد و بعد از چند جلسه آن را درمان نمود. در این روش دستگاه پلاسمای سرد بر روی پوست سر حرکت کرده و با القای بار منفی به سر و آزاد سازی اوزن باعث تحریک پوست و بازسازی لایه های سطحی پوست و کاهش شوره را نتیجه میدهد.

لازم به ذکر است که خانم های باردار بیماران مبتلا به صرع و افرادی که دستگاه های تنظیم ضربان قلب در بدن خود دارند نباید پلاسماتراپی انجام دهند.
قبل از انجام پلاسماتراپی از مصرف آسپرین و داروهای رقیق کننده ی خون و بعد از انجام آن نیز از استفاده از مواد آرایشی در ناحیه پلاسما شده خودداری شود.

جهت انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید : 02144771418